Október 23-án mindkét termünk 15-20 óráig tart nyitva! Megértéseteket köszönjük!                       Október 23-án mindkét termünk 15-20 óráig tart nyitva! Megértéseteket köszönjük!                       Október 23-án mindkét termünk 15-20 óráig tart nyitva! Megértéseteket köszönjük!                       Október 23-án mindkét termünk 15-20 óráig tart nyitva! Megértéseteket köszönjük!                       Október 23-án mindkét termünk 15-20 óráig tart nyitva! Megértéseteket köszönjük!

Kelemen Laura

Kelemen Laura vagyok, 16 éves. 7 éves koromtól sport aerobicoztam, 5 éve űzöm a fitnesst mint sportot, előtte 5 évig sport aerobicoztam, csapatban és trióban több országos bajnoki címet is szereztem. Ezen évek alatt rengeteg éremmel és kupával gazdagodtam. Az ok, ami miatt áttértem a fitness-re hogy szeretek táncolni és akrobatikus elemeket ugrani.

A debreceni Tóth Árpád Gimnázium tanulója vagyok. Gyerekként is részt vettem a Vezér Fitness házi kupáin, ahol rendszeresen aranyérmet nyertem az én korcsoportomban. Ezen kívül megmérettem magam 3 alkalommal országos versenyen is. 2 alkalommal Budapesten, Fitness Ritmus kategóriában ,ahol mindig benne voltam az első hatban. Debrecenben a Fitt- Parádén is indultam, amelynek védnöke és névadója Timea Majorova híres fitness versenyző volt. 2011.05.15-én már juniorként indultam a Budapesti Uránia Filmszínházban megrendezett IFBB nemzetközi Aminostar Fitness Weekend nevű versenyen, ahol bronzérmes lettem. Célom, hogy egészséges és csinos legyek, s mellette a versenyeken egyre több jó eredményt érjek el.

Kelemen Laura galériájnak megtekintéséhez kattintson a képre!